18 +Веб-серија

Гледајте онлајн список на веб-серии на Махи Каур

За и Вики за Махи Каур

Махи Каур е познато име во индиската филмска индустрија ОТТ. Најжешката актерка Махи Каур е една од најпознатите актерки во индиската филмска индустрија која ги направи своите најдобри улоги во платформите ОТТ како Улу и Куку. Има милиони фанови и следбеници на Махи Каур во светот и следбениците секогаш сакаат да добијат максимални информации за нивната омилена боливудска славна личност.

Таа, исто така, промовираше производи за убавина од различни брендови. Таа привлече огромен број обожаватели на нејзините платформи на социјалните мрежи.

Махи Каур е многу популарна актерка позната по нејзината неверојатна улога во Паланг Тод & Чармсух 

Махи Каур има многу обожаватели на социјалните мрежи. Работела и на неколку огласи. Махи Каур е позната по улогите во индиските веб-серии и многу повеќе.

Нето вредност на Махи Каур, возраст, Вики, висина и мерења на телото денес


Список на веб-серии на Махи Каур


Мерења на телото, фигура и физичка статистика

Големина на градник 34C инчи
Големина на градите 34 инчи
Големина на струк 26 инчи
Големина на колкот 34 инчи
Висина (во стапала) 5 стапки 5 инчи
Тежина (во килограми) 58 kg 128 lbs

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *

Вратете се на почетокот копче
Придружете ни се на Telegram