КриминалМистеријаВеб-серија

Елитна сезона 6 Веб серии на Нетфликс Гледајте онлајн актерска екипа, екипа, вики, приказна и синопсис

Netflix ја објавува новата веб-серија Elite сезона 6, веб-серија базирана на Crime Mysteries. Улогата на оваа веб-серија ги вклучува Ицан Ескамила, Мигел Бернардо, Дана Паола во главните улоги. Гледајте. Елита сезона 6 Целосна веб-серија на Netflix само на апликацијата за веб-серии која излегува на 18 ноември 2022 година.

Синопсис Нетфликс  Веб-серијата Elite сезона 6 Гледајте онлајн

Кога тројца тинејџери од работничката класа се запишуваат во ексклузивно приватно училиште во Шпанија, судирот меѓу нив и богатите ученици води до убиство.

Елитна сезона 6

Исто така прочитајте: Веб-серијата на Нанси Јесма Гледајте онлајн (2022) Улоги, екипа, вики, приказна и синопсис

Име на веб-серијата Елитна сезона 6   
Жанр ТВ мистерии, криминал 
ОТТ платформа Netflix 
Датум на издавање  18 ноември 2022.
Јазик англиски 
Веб серија Дел 1
Веб серии Runtime  Ажурирање наскоро
Директор Јантје Фризе; Баран бо Одар
Број на епизода  Ажурирање наскоро

Трејлер за 6-та сезона на Elite   

Елита сезона 6 Веб серија актерска екипа

  • Ицан Ескамила
  • Мигел Бернардо
  • Дана Паола

Приказна за елитната сезона 6   

Кога тројца тинејџери од работничката класа се запишуваат во ексклузивно приватно училиште во Шпанија, судирот меѓу нив и богатите ученици води до убиство.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *

Вратете се на почетокот копче
Придружете ни се на Telegram