филмови

Тајландска масажа: Датум на издавање, трејлер, песни, улоги

Синопсис Филмска тајландска масажа

Сместена во Уџаин и Тајланд, овој семеен филм од комедија дел од животот е за 70-годишен традиционален човек кој страда од еректилна дисфункција, во самракот на неговиот живот.

Исто така прочитајте: Liger: Датум на издавање, трејлер, песни, улоги

Филмска екипа за тајландска масажа

  • Дивиенду Шарма
  • Гајрај Рао
  • Сончев хиндуџа
  • Раџпал Јадав
  • Виба Чибер
  • Алина Засобина

поврзани написи

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *

Придружете ни се на Telegram