Озборувања

Јанхви Капур, Куши Капур, Алија Кашјап изгледаат прекрасно во бело на роденденот на Акшат Рајан

Децата од боливудските ѕвезди, Јанхви Капур, Куши Капур, ќерката на Анураг Кашјап, Алија Кашјап неодамна беа фатени на роденденската прослава на Акшат Рајан во Мумбаи. Внатрешните слики од роденденскиот баш ќе ве остават вчудоневидени.

Внатрешните слики од роденденскиот баш ќе ве остават вчудоневидени

Децата од боливудските ѕвезди Јанхви Капур и Куши Капур неодамна беа откинати на роденденската прослава на Акшат Рајан во Мумбаи. И Куши и Јанхви беа во мода најдобро кога имаа гала забава со ќерката на Анураг Кашјап, Алија Кашјап, меѓу другите.

Јанхви Капур изгледа како дива

Во неделата, Јанхви се огласи на својот Инстаграм додека споделуваше соло слики од себе и изгледаше ништо помалку од принцеза. Таа ги нарече сликите како страстни од милји далеку, пасивна со работите што ги кажувате.

Куши Капур изгледа супер слатко

Куши Капур изгледаше супер слатко во бел фустан и не можеме да го тргнеме погледот од нејзината убавина.

Куши и Алија позираат со стил

Овие ѕвездени деца синоќа имаа мала забава за собирање во Мумбаи. Овие ѕвездени деца ја оставија забавата да се запали со нивната жешкост.

Куши Капур со стил позира со својата пријателка

Внатрешните слики и видеа од роденденската забава станаа вирални на социјалните мрежи.

Групното селфи е задолжително!

Ох-толку-жешките слики ги оставија нивните фанови запрепастени, а ѕвездените деца изгледаа хипнотизирачки.

поврзани написи

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *

Придружете ни се на Telegram